|
Boguś za napastnikiem i jeśli ma grać, to chwała Kiko, że właśnie tam. Nie wiem za to co Tibor zawinił trenerowi, że woli grać Basha. Liczę mocno na Ze Manuela.
Jedyne, co zastanawia i denerwuje, to nieobecność Kostala w 18. Przecież ten chłopak ma na to umiejętności.
Ostatnio edytowane przez ashkeczup : 21.08.2017 o godz. 16:15.
|