Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 21.08.2017, 15:53
Boguś za napastnikiem i jeśli ma grać, to chwała Kiko, że właśnie tam. Nie wiem za to co Tibor zawinił trenerowi, że woli grać Basha. Liczę mocno na Ze Manuela.


Jedyne, co zastanawia i denerwuje, to nieobecność Kostala w 18. Przecież ten chłopak ma na to umiejętności.
Ostatnio edytowane przez ashkeczup : 21.08.2017 o godz. 16:15.
Odpowiedz cytując