Temat
:
[VI KOLEJKA] Zagłębie Lubin - WISŁA Kraków, 21 sierpnia, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline
#
60
21.08.2017, 15:41
Chyuj wie co z takiej mieszaniny wyjdzie. Logika mówi 3-0 dla KGHMu.
Albo Kiko pokaże niebywały zmysł do składu, albo solidnie się będzie tłumaczył z tego po meczu.
Ale znajac tą ligę to jakis fartowny 1-1 wpadnie
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 21.08.2017 o godz. 15:56.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
El'kabat
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do El'kabat
Znajdź inne posty napisane przez El'kabat