Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 21.08.2017, 15:41
Chyuj wie co z takiej mieszaniny wyjdzie. Logika mówi 3-0 dla KGHMu.
Albo Kiko pokaże niebywały zmysł do składu, albo solidnie się będzie tłumaczył z tego po meczu.


Ale znajac tą ligę to jakis fartowny 1-1 wpadnie
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 21.08.2017 o godz. 15:56.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując