Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20346
Stary 21.08.2017, 14:49
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Kluby musiały w nim widzieć spory potencjał, bo: 1. Bayer to nie jest klub, który kupuje byle parchów 2. Dinamo zdecydowało się go ODKUPIĆ z Bayeru. Tylko czy on nie miał jakiejś paskudnej kontuzji, bo wychodzi na to, że 2 lata nie grał?
Mogło to mieć (między innymi) związek z tym, że jego brat - też piłkarz - umarł na boisku w 2013. Może ciężko mu się było po tym pozbierać. Nie wiem.
Odpowiedz cytując