ashkeczup napisał(a):

|
Kluby musiały w nim widzieć spory potencjał, bo: 1. Bayer to nie jest klub, który kupuje byle parchów 2. Dinamo zdecydowało się go ODKUPIĆ z Bayeru. Tylko czy on nie miał jakiejś paskudnej kontuzji, bo wychodzi na to, że 2 lata nie grał?
|
Mogło to mieć (między innymi) związek z tym, że jego brat - też piłkarz - umarł na boisku w 2013. Może ciężko mu się było po tym pozbierać. Nie wiem.