Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Adasss
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13254
Stary 21.08.2017, 13:35
sefore napisał(a):Wyświetl post
Zamierzam 1 raz być na meczu Wisły(mecz z Lechią).
Pytanie na jaki sektor najlepiej kupić bilet(na 99% będę sam)
"Najlepszy" pod jakim względem? Musisz skonkretyzować na czym Ci zależy.

Cytat:
i czy będzie to możliwe już we wtorek?A jeśli nie to ile trwa wyrabianie karty kibica aby kupić bilet przez internet.
Bilety są w sprzedaży. W jaki sposób chciałbyś je kupić? Kartą kibica wyrabia się od ręki na stadionie (trzeba mieć ze sobą dowód tożsamości). W przypadku niepełnoletnich odsyłam do regulaminu:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/bilety...in_Kart_Kibica

Cytat:
Ile czasu muszę być przed meczem aby wejść na sektor przed 1 gwizdkiem?
Nie ma reguły, zależy od sektora i liczby osób na nim. Sądząc po tym, jak sprzedają się bilety na Lechię, pół godziny może być aż nadto.

Cytat:
Czy mogę na stadion wnieść plecak wielkości mniej więcej jak szkolny i czy może być w nim jakaś woda?
Z góry dzięki za odpowiedz.
Mały plecak można mieć, z wodą gorzej. Jeśli plecak będzie większy niż 25x25x25 cm może być problem.
https://bilety.wisla.krakow.pl/u/fil...20STADIONU.pdf
Plecak raczej będzie sprawdzany i jak znajdą w nim jakąś butelkę to każą ją wyciągnąć i zostawić.
Odpowiedz cytując