Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12290
Stary 21.08.2017, 12:29
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
Problem z Łobodzińskim polegał na tym że to był dobry piłkarz, ale przyszedł do nas już po swoim okresie świetności który przypadł na gre w Zaglebiu. Podobna Zreszta sytuacja była z Gargułą i Matusiakiem, całe forum się zachwycało tą czwórką gdy grali odpowednio w Bełchatowie i Lubinie (czwarty - Iwański) , trafili oni do nas jednak zdecydowanie za późno (jeszcze z Łobo to był jakiś pożytek, ale z Bełachatowskich asów , to pamiętacie...)
Grguła przyszedł w trakcie kontuzji
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując