Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
Problem z Łobodzińskim polegał na tym że to był dobry piłkarz, ale przyszedł do nas już po swoim okresie świetności który przypadł na gre w Zaglebiu. Podobna Zreszta sytuacja była z Gargułą i Matusiakiem, całe forum się zachwycało tą czwórką gdy grali odpowednio w Bełchatowie i Lubinie (czwarty - Iwański) , trafili oni do nas jednak zdecydowanie za późno (jeszcze z Łobo to był jakiś pożytek, ale z Bełachatowskich asów , to pamiętacie...)
|
Grguła przyszedł w trakcie kontuzji