Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20338
Stary 21.08.2017, 10:38
nesta napisał(a):Wyświetl post
Pytanie czy jeśli w wieku 26 lat jesteś cały czas wypożyczany z Dinama to gwarantujesz poziom, który podniesie wartość/jakość drużyny. Czy nie lepiej wtedy postawić na zawodników, których mamy.

Moim zdaniem zastępca Brleka jak najbardziej, ale jeśli rzeczywiście przyniesie jakość, podniesie poziom drużyny. Skupiłbym się na znalezieniu dobrego napastnika. Może wrócą do tematu Dovbyka skoro jest już 200 tys. $ na ekwiwalent.
Oj Nesta troszke przesadzasz. Caly czas to on nie byl wypozyczany z Dinama, poniewaz najpierw zagral prawie caly sezon w Dinamo, nastepnie dopiero w 2014 i 2015 byl wypozyczany. Martwi mnie malo informacji nt. ostatniego sezonu, nie bede zaskoczony jak mial jakas kontuzje.

Facet ma 26 lat, jak był w wieku juniorskim to był okreslany mianem talentu w Chorwacji, w 2010 roku nawet byl w czwórce najlepszych U-19 w Europie (tzw. zlota pilka)

Wiekszy niz Brlek, ta sama pozycja tyle ze gral w Europie, bardzo dobrze wykonuje stale fragmenty gry (wolne, rozne). Imho, bardzo podobnie grał do Brleka (poruszanie itd.)
Duzy, silny, wsadzi glowe gdzie trzeba, prawa stopa bardzo dobrze ulozona.

Nie oceniajmy pilkarzy dopoki nie zagraja z dwoch spotkan
Na papierze porownjac tego typa do Halilovica, to Tibor wyglada jak pilkarz z conajmniej klasy nizej.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując