Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12288
Stary 21.08.2017, 10:29
Problem z Łobodzińskim polegał na tym że to był dobry piłkarz, ale przyszedł do nas już po swoim okresie świetności który przypadł na gre w Zaglebiu. Podobna Zreszta sytuacja była z Gargułą i Matusiakiem, całe forum się zachwycało tą czwórką gdy grali odpowednio w Bełchatowie i Lubinie (czwarty - Iwański) , trafili oni do nas jednak zdecydowanie za późno (jeszcze z Łobo to był jakiś pożytek, ale z Bełachatowskich asów , to pamiętacie...)
Odpowiedz cytując