|
Pytanie czy jeśli w wieku 26 lat jesteś cały czas wypożyczany z Dinama to gwarantujesz poziom, który podniesie wartość/jakość drużyny. Czy nie lepiej wtedy postawić na zawodników, których mamy.
Moim zdaniem zastępca Brleka jak najbardziej, ale jeśli rzeczywiście przyniesie jakość, podniesie poziom drużyny. Skupiłbym się na znalezieniu dobrego napastnika. Może wrócą do tematu Dovbyka skoro jest już 200 tys. $ na ekwiwalent.
|