Vinci napisał(a):

Ja tam bardziej pamiętam tę przewrotkę z asystą przeciwko Beitarowi... ależ to był mecz!!! Miałem szczęście siedzieć za bramką, na którą padł gol, po tym jego magicznym zagraniu. Najlepszy chyba mecz ekipy Skorży, według mojej oceny.
A co do Łobo - Gdańska, Beitar i.,... chyba niczym więcej nie błysnął u nas
|
Derby i dwie asysty do Brożka dające nam 2-1

"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."