Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12285
Stary 20.08.2017, 19:39
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
To Łobo jeszcze kopie?

Ah ten mecz i jego gol w Gdansku ktory poprowadził nas do majstra

Ja tam bardziej pamiętam tę przewrotkę z asystą przeciwko Beitarowi... ależ to był mecz!!! Miałem szczęście siedzieć za bramką, na którą padł gol, po tym jego magicznym zagraniu. Najlepszy chyba mecz ekipy Skorży, według mojej oceny.

A co do Łobo - Gdańska, Beitar i.,... chyba niczym więcej nie błysnął u nas
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując