Wojtas napisał(a):

To Łobo jeszcze kopie?
Ah ten mecz i jego gol w Gdansku ktory poprowadził nas do majstra
|
Ja tam bardziej pamiętam tę przewrotkę z asystą przeciwko Beitarowi... ależ to był mecz!!! Miałem szczęście siedzieć za bramką, na którą padł gol, po tym jego magicznym zagraniu. Najlepszy chyba mecz ekipy Skorży, według mojej oceny.
A co do Łobo - Gdańska, Beitar i.,... chyba niczym więcej nie błysnął u nas
