Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1200
Stary 20.08.2017, 19:32
pawlozm napisał(a):Wyświetl post
Oglądałem dzisiaj ponownie derby (tym razem sprzed laptopa z serii "przeżyjemy to jeszcze raz" ) zaś przed chwila w lidze + skrót meczu sąsiadki z Górnikiem i ciesze się, że mamy takiego trenera z klasą jak Kiko Ramirez. Tak w skrócie w porównaniu do Probierza: zupełnie inna kultura trenerska

Probierz musi sie jescze dlugo uczyć a oprócz kultury trenerskiej musi sie jeszcze uczyc kultury osobistej.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując