Temat
:
[VI KOLEJKA] Zagłębie Lubin - WISŁA Kraków, 21 sierpnia, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
adas123
Senior Member
Od: 09.2010
Offline
#
45
20.08.2017, 19:18
Nie wiem czy pamiętacie, ale przełom Brleka nastąpił w meczu z Zagłębiem właśnie, kiedy huknął zza 16stki. Może Tibor jutro wejdzie płynnie w jego buty?
Ciężki mecz, jakiekolwiek punkty będą cieszyć.
adas123
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do adas123
Znajdź inne posty napisane przez adas123