|
Dopiero co Kiko testował takie ustawienie przed sezonem i przegrywaliśmy z kretesem z I ligowcami. Grajmy tak, jak drużyna jest przyzwyczajona i po prostu to szlifujmy. Wdowczyk też już pokazał, że nie warto się w to bawić. Przynajmniej mając takich, a nie innych wykonawców.
|