Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1198
Stary 20.08.2017, 19:09
Dopiero co Kiko testował takie ustawienie przed sezonem i przegrywaliśmy z kretesem z I ligowcami. Grajmy tak, jak drużyna jest przyzwyczajona i po prostu to szlifujmy. Wdowczyk też już pokazał, że nie warto się w to bawić. Przynajmniej mając takich, a nie innych wykonawców.
Odpowiedz cytując