|
Zgadzam się z kolegami którzy wcześniej pisali że sprzedaż Petara za 2 mln euro to dobra decyzja. Pieniądze są nam potrzebne jak tlen. Gdybyśmy nie mieli długów moglibyśmy poczekać aż wartość Petara wzrośnie. Jednak w naszej sytuacji to zbyt duże ryzyko, ciężka kontuzja i nici z kasy.
Tak czy owak teraz Kiko będzie musiał to wszystko poukładać. Wg mnie docelowo będziemy grali 2 środkowych Velez Basha. Oczywiście jak Albańczyk nadrobi braki treningowe.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|