czaro napisał(a):

Zdecydowanie tak!
Chociaż ma w oku coś takiego, że trudno mu zaufać. Nawet gdy wypowiada się o innych piłkarzach, albo wspomina karierę, to mam wrażenie, że wbijanie szpileczek przychodzi mu naturalnie, a komplementy są sztuczne i wykalkulowane. Ale to tylko powierzchowne wrażenia, nie znam człowieka.
|
nie wiem po co to "zdecydowanie tak" do posta poprzednika (negującego mój)
przecież reszta Twojej wypowiedzi w 100% potwierdza moje zdanie , co udowadnia że jesteś jednym z najinteligentniejszych forumowiczów, niestety nie zrozumianym i niedocenionym przez ogół userów (casus Mączyńskiego , aż przykro było mi czytać jak byłeś lżony)