Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
tsw biała gwiazda
Senior Member
Od: 06.2009
Offline
#
20316
20.08.2017, 15:27
Podobno inwestor nie miał żadnego % od następnego transferu. Ktoś pisał o tym na twitterze, w zamian inwestor dostał lożę na kilka sezonów.
tsw biała gwiazda
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tsw biała gwiazda
Znajdź inne posty napisane przez tsw biała gwiazda