JrQ- napisał(a):

W meczu z Wisłą Płock też zagrał dobrze.
Mnie jedynie martwi, jak duży procent od transferu dostanie poprzedni klub Brleka/inwestor
|
Procent taki jak ustalono przy kupnie.
Martwi? Raczej powinieneś sie cieszyc. Inwestor zadowolony to inwestor ktory ponownie inwestuje.