jova napisał(a):

|
Nie podoba mi się pomysł by sprzedać Brleka w tym okienku. Razem z Mączyńskim to byli jedyni dwaj zawodnicy, którzy nadawali się do grania w lidze, od pierwszej minuty, na pozycji ósemki lub potrafiącej rozegrać szóstki. Teraz albo będziemy grali dwoma rozbijaczami, bez kreatywnego zawodnika, albo postawimy na kogoś, kogo wcześniej najwyżej wpuszczaliśmy na końcówki. Pozbycie się Brleka w sytuacji, gdy nie zdążył nam się wykrystalizować następca Mąki, to naprawdę duży problem. Nie mamy żadnego planu awaryjnego i będziemy improwizować.
|
obym się nie mylił ale Halilović może dać nam więcej korzyści ofensywnych w środku niż Petar, a przecinaków do zabezpieczenia tyłów mamy aż nadto, będzie dobrze !!!