Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 20.08.2017, 13:30
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Nie jestem przekonany czy Junco i Kiko widzą Tibora już jako zastępce Brleka. Piszą gdzieś ze chcemy piłkarza z Dinama Zagrzeb jako nastepce Petara.

Ale w Lubinie Tibor powinie zagrać jako ofensywny pomocnik, a za nim Velez i Llonch/Basha.

Czemu tak sądzisz?
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując