|
Senior Member
Offline
|
#37

20.08.2017, 13:30
|
Ogryzek napisał(a): 
Nie jestem przekonany czy Junco i Kiko widzą Tibora już jako zastępce Brleka. Piszą gdzieś ze chcemy piłkarza z Dinama Zagrzeb jako nastepce Petara.
Ale w Lubinie Tibor powinie zagrać jako ofensywny pomocnik, a za nim Velez i Llonch/Basha.
|
Czemu tak sądzisz?
|
|