Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20307
Stary 20.08.2017, 13:27
Wiadomo, że dużo dawał drużynie i do czasu pojawienia się Carlitosa był to bezsprzecznie nasz najlepszy grajek. 2mln+ to nie w kij dmuchał. Zarząd zapowiadał powrót na szczyt w kilka lat, a nie w rok. Ta kwota to już nie biedne 400tyś ojro otrzymane za Mączyńskiego. W naszej sytuacji nie mogliśmy sobie na to pozwolić. Ktoś wcześniej pisał, że jego wartość tylko by wzrastała. Gdyby zerwał wiązadła i wypadł na 8 miesięcy to też? Świetny grajek, fajny chłop- nic, tylko pogratulować i trzymać kciuki, bo ja będę tęsknił za jego grą. No i przede wszystkim spokojnie, bo mamy taką kadrę, że Skórski nie będzie zmuszony do gry. Ze Manuel w 1.derbach 2. debiucie, który rozegrał kilka dni po dołączeniu do zespołu zagrał naprawdę dobrze. Porównując debiut jego i Brleka, to zapowiada się gwiazda ligi
Odpowiedz cytując