2 miliony Euro za Petara dla 6. zespołu poprzedniego sezonu polskiej ligi to nie są złe pieniądze. Zagwarantujmy sobie do tego jakiś bonus od kolejnego transferu + od ewentualnego awansu Genui do pucharów i będzie ok

Brlek jest do zastąpienia, każdy chyba do czasu derbowego gola miał do niego spory dystans i tak nie do końca serio traktował jego możliwości. Technicznie słaby i tego raczej nie nadrobi, we włoskim średniaku powinien sobie dać radę. Powodzenia Pero!