bridgeburner napisał(a):

|
Mam nadzieje, ze te 10 baniek przygarniemy i kwestia długów zostaje zamknieta
|
Nie będziemy mieć jeszcze płynności bo dużo inwestujemy... i zreszta słusznie. Zapewne po transferze ktos zapyta Sarapaty czy klub ma jeszcze długi. Pamiętajmy że ciągle splacamy byłych zawodników i to łącznie byly kwoty w granicach1-1.5 mln euro. Natomiast i tak jego sprzedaż będzie ogromnym zastrzykiem finansowym.