Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20295
Stary 20.08.2017, 08:34
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieje, ze te 10 baniek przygarniemy i kwestia długów zostaje zamknieta
Nie będziemy mieć jeszcze płynności bo dużo inwestujemy... i zreszta słusznie. Zapewne po transferze ktos zapyta Sarapaty czy klub ma jeszcze długi. Pamiętajmy że ciągle splacamy byłych zawodników i to łącznie byly kwoty w granicach1-1.5 mln euro. Natomiast i tak jego sprzedaż będzie ogromnym zastrzykiem finansowym.
Odpowiedz cytując