Wyświetl pojedynczy post
lucas1906
Member
 
 
Od: 05.2010
Skąd: Skawina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20294
Stary 20.08.2017, 08:14
Liczyłem na to, że utrzymamy go do zimy jeszcze, ale cóż POWODZENIA PERO!
Klub zarabia po 1,5 od kupna 2 bańki + bonusy i pewnie Junco się z tym liczył. Myślę też, że dzięki temu ruchowi mają ewentualne pieniądze na tego napastnika z Ukrainy.

Wie ktoś ile % ma Slaven Belupo od transferu Brleka?

P.S. Czuję, że Halilovic to będzie jeszcze większy kot niż Brlek
Ostatnio edytowane przez lucas1906 : 20.08.2017 o godz. 08:22.
Odpowiedz cytując