Oglądałem dzisiaj ponownie derby (tym razem sprzed laptopa z serii "przeżyjemy to jeszcze raz"

) zaś przed chwila w lidze + skrót meczu sąsiadki z Górnikiem i ciesze się, że mamy takiego trenera z klasą jak Kiko Ramirez. Tak w skrócie w porównaniu do Probierza: zupełnie inna kultura trenerska
