Wyświetl pojedynczy post
pawlozm
Senior Member
 
 
Od: 02.2017
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1196
Stary 19.08.2017, 22:30
Oglądałem dzisiaj ponownie derby (tym razem sprzed laptopa z serii "przeżyjemy to jeszcze raz" ) zaś przed chwila w lidze + skrót meczu sąsiadki z Górnikiem i ciesze się, że mamy takiego trenera z klasą jak Kiko Ramirez. Tak w skrócie w porównaniu do Probierza: zupełnie inna kultura trenerska
Odpowiedz cytując