MaLk napisał(a):

Nie, nie musi być. Wystarczy to, co napisałeś dalej. Autorytet i charyzma.
Jeśli ktoś ma opierniczać na boisku, to właśnie Głowa czy Brożek, a nie Carlitos, Bartosz czy Brlek, choćby nie wiem jak dobry mecz akurat grali
|
Chyba nie zrozumiałeś. Miałem na myśli to, że można być najlepszym na boisku, a można być najlepszym w mentorstwie.
ashkeczup napisał(a):

Przecież napisałem, że to jest warunkiem.
____
Czy ja piszę niezrozumiale czy może raczej chłopaki mało uważnie/mało czytacie? Pytam serio i bez prowokacji. To dla mnie istotne, bo zależy mi na komunikatywności - niekoniecznie na potrzeby forum.