Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12264
Stary 19.08.2017, 13:47
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Nie, nie musi być. Wystarczy to, co napisałeś dalej. Autorytet i charyzma.

Jeśli ktoś ma opierniczać na boisku, to właśnie Głowa czy Brożek, a nie Carlitos, Bartosz czy Brlek, choćby nie wiem jak dobry mecz akurat grali
Chyba nie zrozumiałeś. Miałem na myśli to, że można być najlepszym na boisku, a można być najlepszym w mentorstwie.

ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
I odpowiednie podejście.
Przecież napisałem, że to jest warunkiem.
____

Czy ja piszę niezrozumiale czy może raczej chłopaki mało uważnie/mało czytacie? Pytam serio i bez prowokacji. To dla mnie istotne, bo zależy mi na komunikatywności - niekoniecznie na potrzeby forum.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując