czaro napisał(a):

|
Czy zawodnik musi być jednym z najlepszych - pewnie tak.
|
Nie, nie musi być. Wystarczy to, co napisałeś dalej. Autorytet i charyzma.
Jeśli ktoś ma opierniczać na boisku, to właśnie Głowa czy Brożek, a nie Carlitos, Bartosz czy Brlek, choćby nie wiem jak dobry mecz akurat grali
