Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Gandi
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Kraków- NH
Offline
#
12258
19.08.2017, 10:25
Ciekawy wywiad z Tomkiem Frankowskim
http://www.rp.pl/Plus-Minus/30817994...mii.html#ap-10
Gandi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Gandi
Znajdź inne posty napisane przez Gandi