ashkeczup napisał(a):

|
Przecież wszystko napisałem w poprzednim poście. Nie jestem przekonany, czy jego obecność dobrze wpływa na morale drużyny, a wnioskuje po jego rapowaniu na boisku i jebaniu młodych za wszystko.
|
Czyli - jak zwykle w Twoim przypadku - gówno wiesz ale skrytykujesz. Młodych za głupie pomysły ktoś musi zjebać - to rola starszyzny. Robi to Głowacki, robią to Paweł i Małecki, robi to bramkarz (każdy) jak mu syfu pod bramką narobią, a na końcu w szatni - trener.
Bezstresowe wychowanie kończy się ....ami w rurkach, a piłka to niestety zawód gdzie stres i presja na bardzo wysokim poziomie są obecne non-stop.