czaro napisał(a):

Ale to jest pewne czy tylko domysły? Nie wiem, nie jestem blisko szatni, więc uczciwie pytam, czy Ty jesteś i wiesz. Bo ja myślałem, że machanie łapami to dawno obalony mit.
Wydaje mi się, że przy wymianie pokoleniowej kadry przyda się ktoś, kto młodszym zawodnikom będzie w stanie coś podpowiedzieć, pokazać, a reszcie przekazać klimat klubu. Oczywiście pod warunkiem, że nie będzie zarabiał tyle, co piłkarze pierwszego składu i rzeczywiście będzie na to morale wpływał pozytywnie.
|
Przecież wszystko napisałem w poprzednim poście.
Nie jestem przekonany, czy jego obecność dobrze wpływa na morale drużyny, a wnioskuje po jego rapowaniu na boisku i jebaniu młodych za wszystko.