Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9227
Stary 17.08.2017, 22:10
Na wyjeździe szanse mają nikłe, że coś zdziałają. Także zapowiada się u nich sportowa i finansowa katastrofa większa niż u nas po holendrach...

he
hehe
hehehehe
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 17.08.2017 o godz. 22:12.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując