|
To prawda, że Paweł brzydko się starzeje (albo ma pecha do kontuzji i nie może złapać formy, chociaż po losach Piotrka można się domyślić, że takie geny). Ale nikt mu nie odbierze, że był świetnym napastnikiem. Przez lata na niego narzekano, a facet nastrzelał dla nast mnóstwo bramek i w pewnym momencie grał super piłkę.
Nie miał szczęścia z wyjazdem - więcej osiągnąłby, gdyby wyjechał wcześniej, albo w ogóle nie wyjeżdżał. Natomiast my mieliśmy szczęście do niego - zarówno przed wyjazdem, jak i po powrocie, bo bardzo nam pomógł w tym okresie prowizorki za trzeciego Smudy.
Bardzo go lubię i jako weterana widziałbym go w szerokim składzie także w przyszłym roku. Zwłaszcza, jeśli mielibyśmy reaktywować II drużynę. Gdyby nagle zanotował eksplozję formy i drugą młodość, byłbym bardzo szczęśliwy.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|