Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12250
Stary 17.08.2017, 18:29
Franek był świetny i Paweł był świetny, ale każdy i wszystko się kiedyś kończy.
Na pewno Franek miał szczęście grać w lepszych czasach (finansowo i sportowo) i przez cały czas ze świetnymi partnerami w przeciwieństwie do Pawła, więc to może też weź pod uwagę jak porównujesz w/w.
Odpowiedz cytując