Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36561
Stary 16.08.2017, 16:20
Rozumiem, ze za paliwo, buleczki, warzywa, czy obiad w restauracji od zarania dziejow placisz tyle samo Poza tym to nie tylko podwyzki za uslugi ale zmniejszenie/zwiekszenie roznych oprocentowan.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 16.08.2017 o godz. 16:32.