Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29006
Stary 15.08.2017, 23:50
W tamtym roku wyrabialem. Po zlozeniu papierow dostaniesz od razu date mozliwosci odbioru. Ja mialem czekac jakies trzy tygodnie ale tylko dlatego, ze po drodze wypadly swieta wielkanocne. Normalnie pewnie byloby troche krocej.

PS. Na stronie obywatel.gov.pl po zlozeniu papierow mozesz sobie sprawdzac czy juz jest do odbioru bo czesto sie zdarza, ze jest juz gotowy wczesniej.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 15.08.2017 o godz. 23:59.
Odpowiedz cytując