|
Senior Member
Offline
|
|
teo napisał(a): 
A ja widze, ze niektorzy powinni przeniesc sie z dopingiem na druga strone blon, bo na mysl o 2 mln podskakuja do gory jak prostytuta ktorej sie wydaje, ze ktos tak po prostu po ludzku sie do niej usmiecha.
Wiecej szacunku do samych siebie.
Wisla jest w niezlej sytuacji finansowej. Budzet jest zapiety, dlugi regulowane. Kadra jest szeroka, ale nie tak szeroka, ze trzeba sprzedawac. Zawodnik ma kontrakt przez jeszcze blisko dwa lata. Sprzedac MOZNA, ale nie trzeba. Co oznacza, ze nie mozna sie godzic na wstepne oferty. To oznacza, ze sa w stanie zaplacic wiecej, a wy bierzecie co daja i jeszcze sie cieszycie - dramat. Typowa mentalnosc unizenia.
3 mln jurkow, bonus za kolejny transfer. I do widzenia. Jesli mniej - czekac do zimy. Z tym, ze wtedy druzyna musi grac na Brleka, zeby go w dobrym swietle pokazac.
|
Znakomitej.
|
|