|
Sprzedaż Brleka do Interu byłoby też fajnym sygnałem dla innych zawodników że warto przyjść do Wisły, bo można się wypromować i nie robimy wielkich problemów przy robieniu kolejnego kroku. Już teraz zaczynamy być postrzegani, a to duży argument podczas ściągania kolejnych Brlekow. Wiadomo że piłkarsko stracimy, ale czasem trzeba zrobić krok w tył żeby zrobić dwa kroki w przod.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|