Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20276
Stary 15.08.2017, 19:39
Koło dwóch można go sprzedać teraz, ale można też zimą. Moim zdaniem trzeba z niego jeszcze trochę skorzystać, a sprzedać później. Tylko tyle, aż tyle. A jak się uda 2,5 albo 3 miliony to czemu nie? Kto wie; na pewno więcej jest wart podstawowy pomocnik lidera ekstraklasy na półmetku rozgrywek () niż podstawowy pomocnik 6 drużyny ekstraklasy )))))))))))
Odpowiedz cytując