Koło dwóch można go sprzedać teraz, ale można też zimą. Moim zdaniem trzeba z niego jeszcze trochę skorzystać, a sprzedać później. Tylko tyle, aż tyle. A jak się uda 2,5 albo 3 miliony to czemu nie? Kto wie; na pewno więcej jest wart podstawowy pomocnik lidera ekstraklasy na półmetku rozgrywek (

) niż podstawowy pomocnik 6 drużyny ekstraklasy

)))))))))))