Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12240
Stary 15.08.2017, 12:45
ChG napisał(a):Wyświetl post
Fajnie by było, jakby znalazło się w klubie miejsce dla takich ludzi. Jako trener, asystent, scout, cokolwiek - byle Wiślak był tam, gdzie jego miejsce, czyli w siedzibie Wisły czy w ośrodku treningowym.
Mauro to mój bohater sprzed lat, ale zanim padnie taki postulat - czy ma kwalifikacje do wykonywania takiej pracy? Albo kierujemy się kryterium jakości albo "naszości". Ale wtedy zamiast trenerem powinien być ktoś z trójki: Kulawik/Moskal/Sobolewski, a dyrektorem sportowym Ryszard Czerwiec albo Grzegorz Pater. Super mieć w klubie prawdziwych wiślaków, ale niech coś najpierw zaprezentują.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując