Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20273
Stary 15.08.2017, 12:31
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Jak ktoś piszę, że 3mln za Brleka i nie mniej, to nie mogę wytrzymać ze śmiechu. 21 letni Linetty odszedł za 3.2mln, a 1. był wychowankiem 2. był młodszy 2 lata w momencie transferu 3. kilka razy zawitał w reprezentacji. Obudźcie się.
alez cicho

Odzidza odszedl za niecala trojke, a andrzej duda za 5 z masa bonusow

No ale gdzie tam pilkarze Mistrza Polszy a gdzie pilkarze siódmej druzyny e-klasy.
No ale dobra, statystyki go bronią i gra (czasem czapka niewidka w stylu Zienia
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując