ashkeczup napisał(a):

|
Jak ktoś piszę, że 3mln za Brleka i nie mniej, to nie mogę wytrzymać ze śmiechu. 21 letni Linetty odszedł za 3.2mln, a 1. był wychowankiem 2. był młodszy 2 lata w momencie transferu 3. kilka razy zawitał w reprezentacji. Obudźcie się.
|
alez cicho
Odzidza odszedl za niecala trojke, a andrzej duda za 5 z masa bonusow
No ale gdzie tam pilkarze Mistrza Polszy a gdzie pilkarze siódmej druzyny e-klasy.
No ale dobra, statystyki go bronią i gra (czasem czapka niewidka w stylu Zienia
