|
@s1mone, Brleka trzeba teraz sprzedać. Za rok to powinnismy jego nastepce sprzedać za kolejne 2 miliony. Tak to musi hulac by wyjść z długów i mieć możliwość inwestowania.
Jeśli juz mamy w klubie takiego specjaliste jak Junco, ktory potrafi za małe pieniądze załatać dziury po dobrych zawodnikach to trzeba z tego korzystać. Poza tym wszystskie jego działania sprowadzaja sie do tego by być zabezpieczonym na odejście Brleka.
Wyobrażam sobie sytuację w której nawet rocznie zarabiamy 10 mln euro z transferow (jak np Lech czy Legia). Musimy iść tym tropem.
|