Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20262
Stary 15.08.2017, 09:24
Nie ma co się spieszyć, zawsze można go opchnąć zimą albo ewentualnie następnym latem. Jeżeli tylko mamy komfort finansowy na to, żeby utrzymać obecną kadrę powinniśmy próbować to zrobić. Chyba, że samemu Brlekowi się pali w dupce na wyjazd, ale nie wygląda na to.

Fajnie zaczęliśmy, szkoda by było to zaprzepaścić wyciągając Kiko kolejny znaczący puzel z jego układanki.
Odpowiedz cytując