Dzimi napisał(a):

Z drugiej strony Brlek może tylko zyskiwać, i za rok być warty drugie tyle.
|
Może też zerwać więzadła pierwszego września, leczyć się pół roku, a przez drugie pół dochodzić do formy i w lipcu 2018 przyjmiemy 800 tysięcy z pocałowaniem ręki.
Nie przesadzałbym z tym, że będzie wart dwa razy tyle - Wisła nie gra w pucharach, może więc błyszczeć tylko w naszej słabej lidze. Żeby ktoś dał za niego 4,5-5 mln to musiałby chyba wykręcić powyżej 20 punktów w klasyfikacji kanadyjskiej, a Wisła sięgnąć po mistrzostwo Polski.
Jeśli Brlek ma odejśc w tym okienku, to chciałbym, żeby odszedł jak najszybciej. Niestety mamy już połowę sierpnia, więc jeśli go opchną to pewnie w samej końcówce okienka. Fajnie, by było, gdyby chociaż ułamek kwoty został przeznaczony, na nowego gracza, najlepiej napastnika do duetu z Carlitosem. Niestety to raczej myślenie życzeniowe.