Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20253
Stary 14.08.2017, 22:36
Dzimi napisał(a):Wyświetl post

Z drugiej strony Brlek może tylko zyskiwać, i za rok być warty drugie tyle.
Może też zerwać więzadła pierwszego września, leczyć się pół roku, a przez drugie pół dochodzić do formy i w lipcu 2018 przyjmiemy 800 tysięcy z pocałowaniem ręki.

Nie przesadzałbym z tym, że będzie wart dwa razy tyle - Wisła nie gra w pucharach, może więc błyszczeć tylko w naszej słabej lidze. Żeby ktoś dał za niego 4,5-5 mln to musiałby chyba wykręcić powyżej 20 punktów w klasyfikacji kanadyjskiej, a Wisła sięgnąć po mistrzostwo Polski.

Jeśli Brlek ma odejśc w tym okienku, to chciałbym, żeby odszedł jak najszybciej. Niestety mamy już połowę sierpnia, więc jeśli go opchną to pewnie w samej końcówce okienka. Fajnie, by było, gdyby chociaż ułamek kwoty został przeznaczony, na nowego gracza, najlepiej napastnika do duetu z Carlitosem. Niestety to raczej myślenie życzeniowe.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując