Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20251
Stary 14.08.2017, 22:23
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Za pół roku będzie mógł podpisać z kim zechce i odejść za 300 tys euro. Najlepiej byłoby zaproponować mu podwyżkę i przedłużyć kontrakt o 2 lata, a jeśli to niemożliwe to sprzedać za 2,5-3 mln euro dla Włochów to drobne dla nas wyjście z dołka finansowego....
Brlek ma kontrakt do 30.06.2019
Odpowiedz cytując