funkykoval napisał(a):

|
Za pół roku będzie mógł podpisać z kim zechce i odejść za 300 tys euro. Najlepiej byłoby zaproponować mu podwyżkę i przedłużyć kontrakt o 2 lata, a jeśli to niemożliwe to sprzedać za 2,5-3 mln euro dla Włochów to drobne dla nas wyjście z dołka finansowego....
|
Brlek ma kontrakt do 30.06.2019