|
Z jednej strony 2-2,5 mln Euro w obecnych warunkach to dla nas nie mało.
Z drugiej strony Brlek może tylko zyskiwać, i za rok być warty drugie tyle.
A z trzeciej strony 2-2,5 mln Euro dla Interu Mediolan to zupełnie nic. Dla nich cena powinna być odrazu 2x, czyli 4,5mln Euro i stargować na 3-3,5 mln Euro plus % od występów w lidze i % od następnego transferu.
|