Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20248
Stary 14.08.2017, 21:54
Z jednej strony 2-2,5 mln Euro w obecnych warunkach to dla nas nie mało.

Z drugiej strony Brlek może tylko zyskiwać, i za rok być warty drugie tyle.

A z trzeciej strony 2-2,5 mln Euro dla Interu Mediolan to zupełnie nic. Dla nich cena powinna być odrazu 2x, czyli 4,5mln Euro i stargować na 3-3,5 mln Euro plus % od występów w lidze i % od następnego transferu.
Odpowiedz cytując