Karherop napisał(a):

|
Jesli faktycznie jest oferta za Brleka na poziomie ponad 2 mln euro trzeba przyjmować i sprzedawać. W kolejce do wypromowania sa inni ( Halilovic, Wojtkowski, Kostal) i to na nich trzeba stawiać. Jeszcze przyjedzie czas że będziemy sprzedawać graczy za kwoty jak Legia i Lech, ale do tego czasu musimy sobie wyrobić renomę w Europie nieco nadszarpnieta od 5 lat
|
Dokladnie tak. Musimy sprzedawać - to jest cel nr 1. Nie - jak proponuje ktoś powyżej - stawiać ceny wzięte z kosmosu (tj. 7 mln euro), a dobrze zarobić plus dodatkowo zagwarantować sobie procent od następnego transferu.