Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20242
Stary 14.08.2017, 20:16
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Jesli faktycznie jest oferta za Brleka na poziomie ponad 2 mln euro trzeba przyjmować i sprzedawać. W kolejce do wypromowania sa inni ( Halilovic, Wojtkowski, Kostal) i to na nich trzeba stawiać. Jeszcze przyjedzie czas że będziemy sprzedawać graczy za kwoty jak Legia i Lech, ale do tego czasu musimy sobie wyrobić renomę w Europie nieco nadszarpnieta od 5 lat
Dokladnie tak. Musimy sprzedawać - to jest cel nr 1. Nie - jak proponuje ktoś powyżej - stawiać ceny wzięte z kosmosu (tj. 7 mln euro), a dobrze zarobić plus dodatkowo zagwarantować sobie procent od następnego transferu.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując