Wyświetl pojedynczy post
forthy
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1191
Stary 14.08.2017, 20:02
Ja się nie zgadzam, bo w PP Halilovic delikatnie mówiąc nie miał z kim grać. Llonch, Boguski, Brożek, Bartosz i Wojtkowski - ludzie z formą na poziomie -10, albo notujący stratę za stratą (Bartosz i Wojtkowski), a poziom techniczny wyglądający tragicznie (brak przyjęcia, fatalne zagrania Boguskiego, Brożka czy Bartosza). Tibor jako jedyny próbował cokolwiek wymyślić, rozrzucał piłki, potrafił regulować tempo.

Prawda jest taka, że obecnie w Wiśle z przodu to potrafiących grać piłką jest kilku piłkarzy, a grają kosztem nich drewniani Velez, Llonch, Bartosz, Boguski, Ondrasek, Brożek (w obecnej formie). Brakuje balansu, a gra Wisły, gdy na boisku są jednocześnie Brlek i Halilovic wygląda najlepiej. Można ich (wraz z Małeckim i Carlitosem) rozsądnie obudować. Ze Manuel jak fizycznie dojdzie to powinien naturalnie wskoczyć, ale aktualnie Tibor powinien grać w pierwszym składzie. Absolutne nie na wystawianie 3 technicznych nieudolnie graczy obok Carlitosa, Małeckiego i Brleka.

Porównanie do Stilicia bardzo słabe. Raczej do Mączyńskiego - wiecznie niedoceniany gracz drugiej linii, który jest niezbędny do gry jak nie chce się grać lagi na napastnika za każdym razem.

Jeden DP (Llonch/Velez) Tibor, Brlek, Małecki, Carlitos i do tego albo napastnik Brożek/Ondrasek (Lopez wtedy na fałszywego skrzydłowego) albo skrzydłowy.
Ostatnio edytowane przez forthy : 14.08.2017 o godz. 20:06.
Odpowiedz cytując