arti napisał(a):

Kolegom snującym w tym momencie rozważania o MP czy pudle zalecam odwiedzenie łazienki i zimny prysznic na rozpalone głowy.
Za nami 5 kolejek: osłabiona Pogoń, TBB, GZ, WP i pejsy, bardzo dobre na tym (moim zdaniem) 12 pkt.
Ale już pomijając nasz styl to czy gdybyście typowali w tym momencie tabelę końcową to którąkolwiek z w/w drużyn wstawilibyście chociaż do top 5? Graliśmy dotąd z drużynami 7,8,12 i 14 w sezonie 16/17 i z beniaminkiem, który nam dokopał.
Poza tym do końca sierpnia ktoś pewnie zabierze nam Brleka.
Spokojnie - za tydzień krety(w), potem Lechia, potem inni z którymi obyśmy punktowali jak dotąd.
Obyśmy mogli na serio dyskutować w tym duchu w kwietniu 2018, amen.
|
Otóż to

Niektórzy wykluczyli tu już niemal Legię i Lecha z walki o MP.
Poczekajmy do pierwszych POWAŻNYCH meczów, choć gdy dziś się porówna to, co było dokładnie rok temu to różnica jest naprawdę nieporównywalna
