swiety37 napisał(a):

Patrząc na CV Kiko to rzuca się w oczy, że nic nie wygrał... Był wysoko w tabelach, walczył w barażach, ale nic nie wygrał... Można z tego wnioskować, że podium może i będzie, ale mistrzostwo, czy też puchar już nie bardzo.
W każdym razie wierzę, że Kiko umieści nas na podium ligi i jak przyjdą lepsze czasy (finansowo), to może i zwycięskiego trenera uda nam się zatrudnić. Póki co nie jest źle
|
To może jeszcze jakieś opinie astrologów trzeba zebrać przy zatrudnianiu trenerów czy jest "wygrywający" czy nie.
Ja wiem że ludzie są przesądni ale nie ośmieszajmy się. Nie wygrał nic, bo nigdy nie prowadził żadnego pewniaka do wygrania. Poza tym musi być ten pierwszy raz.