Ma_niek napisał(a):

|
Z tym Mokalem sie zgadzam tylko nie zapominajcie jaki potencjal kadrowy mial Moskal a teraz Ramirez.
|
No niby jaki?
Nie zapominaj tez, ze to wlasnie Ramirez sciagnal sobie tutaj Carlitosa, Lloncha, polecal Cueste czy Veleza. Bez niego wielce prawdopodobne by ich tu nie bylo.