Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1168
Stary 14.08.2017, 12:53
Kurz napisał(a):Wyświetl post
A na co wystarczyła tak zwana ładna gra? I nie tylko w poprzednim sezonie, ale w ogóle od 2013 roku.
Użyłem trochę nieszczęśliwego określenia. Słowo "składna" lepiej oddałoby to, o co mi chodzi. Ja nie oczekuję od Wisły poziomu/kultury gry na poziomie Barcelony, ale jak widzę kolejną dzidę do przodu to po prostu krew mnie zalewa.

Reasumując, do zdobycia mistrzostwa potrzeba ciut więcej, niż super kondycji i grania lagi bez namysłu do przodu. Czy to pojedynczy zawodnik (Vadis), czy też dobra gra zespołowa całej drużyny - to są jednak elementy niezbędne w perspektywie końcowego sukcesu walki o mistrzostwo.
Odpowiedz cytując